Q8F1BXXY24E
Numer produktu DigiKey
679-1522-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q8F1BXXY24E
Opis
LED PNL IND YELLOW DIFF 5MM SLDR
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Żółte Rozproszone 100° 24V 20mA Zacisk lutowany
Kategoria
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,31" (7,87mm)
Rozmiar soczewki
5mm, T-1 3/4
Milikandele znamionowe
6mcd
Kolor lampy
Żółte
Kolor soczewki
Żółte
Parametry znamionowe
Prąd stały
Bazowy numer produktu
Napięcie
24V
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 12
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
232W magazynie