Q8F1BXXY110E jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
APEM Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
LED Wskaźnik panelu Żółte Rozproszone 100° 110V 6mA Zacisk lutowany
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Q Series LED indicators
Q8F1BXXY110E
Numer produktu DigiKey
679-1527-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q8F1BXXY110E
Opis
LED PNL IND YELLOW DIFF 5MM SLDR
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd
6mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,31" (7,87mm)
Rozmiar soczewki
5mm, T-1 3/4
Milikandele znamionowe
6mcd
Kolor lampy
Żółte
Kolor soczewki
Żółte
Parametry znamionowe
Prąd zmienny
Bazowy numer produktu
Napięcie
110V