Q8F1BXXW12E
Q8F1BXXW12E
Q Series LED indicators
Q8F1BXXW12E
Numer produktu DigiKey
679-1519-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q8F1BXXW12E
Opis
LED PNL IND WHITE DIFF 5MM SLDR
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Białe Rozproszone 100° 12V 20mA Zacisk lutowany
Kategoria
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,31" (7,87mm)
Rozmiar soczewki
5mm, T-1 3/4
Milikandele znamionowe
500mcd
Kolor lampy
Białe
Kolor soczewki
Białe
Parametry znamionowe
Prąd stały
Bazowy numer produktu
Napięcie
12V