Q6R3BXXY12E jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
APEM Inc.
W magazynie: 12
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
APEM Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
LED Wskaźnik panelu Żółte Rozproszone 100° 12V 20mA Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Q6R3BXXY12E
Numer produktu DigiKey
679-2697-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q6R3BXXY12E
Opis
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM LDS
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd
20mA
Producent
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Seria
Wymiary wycięcia w tablicy
0,24" (6,10mm)
Opakowanie
Torba
Rozmiar soczewki
3mm, T-1
Status części
Aktywny
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Typ
LED
Milikandele znamionowe
30mcd
Kolor lampy
Żółte
Kąt widzenia
100°
Kolor soczewki
Żółte
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Stopień ochrony
IP67
Parametry znamionowe
Prąd stały
Bazowy numer produktu
Napięcie
12V