Q6P1BXXR24E nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
APEM Inc.
W magazynie: 16
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
APEM Inc.
W magazynie: 16
Arkusz danych
W magazynie: 0
LED Wskaźnik panelu Czerwone Rozproszone 100° 24V 20mA Zacisk lutowany
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Q6P1BXXR24E
Numer produktu DigiKey
679-1430-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q6P1BXXR24E
Opis
LED PNL IND RED DIFF 3MM SLDR
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,24" (6,10mm)
Rozmiar soczewki
3mm, T-1
Milikandele znamionowe
40mcd
Kolor lampy
Czerwone
Kolor soczewki
Czerwone
Napięcie
24V