Q6P1BXXG24E
Numer produktu DigiKey
679-1431-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q6P1BXXG24E
Opis
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM SLDR
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone Rozproszone 100° 24V 20mA Zacisk lutowany
Kategoria
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,24" (6,10mm)
Rozmiar soczewki
3mm, T-1
Milikandele znamionowe
40mcd
Kolor lampy
Zielone
Kolor soczewki
Zielone
Napięcie
24V