Q6P1BXXG12E
Numer produktu DigiKey
679-1426-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q6P1BXXG12E
Opis
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone Rozproszone 100° 12V 20mA Zacisk lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
Q6P1BXXG12E Modele
Kategoria
Prąd
20mA
Producent
APEM Inc.
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Seria
Wymiary wycięcia w tablicy
0,24" (6,10mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar soczewki
3mm, T-1
Status części
Aktywny
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Typ
LED
Milikandele znamionowe
40mcd
Kolor lampy
Zielone
Kąt widzenia
100°
Kolor soczewki
Zielone
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Stopień ochrony
IP67
Parametry znamionowe
Prąd stały
Bazowy numer produktu
Napięcie
12V