Q6F3BXXG12E
Numer produktu DigiKey
679-2739-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q6F3BXXG12E
Opis
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM LEADS
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone Rozproszone 100° 12V 20mA Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
Q6F3BXXG12E Modele
Kategoria
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,24" (6,10mm)
Opakowanie
Torba
Rozmiar soczewki
3mm, T-1
Milikandele znamionowe
8mcd
Kolor lampy
Zielone
Kolor soczewki
Zielone
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Napięcie
12V