Q6F1BXXR12E
Q Series LED indicators
Q6F1BXXR12E
Numer produktu DigiKey
679-1445-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q6F1BXXR12E
Opis
LED PNL IND RED DIFF 3MM SLDR
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone Rozproszone 100° 12V 20mA Zacisk lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
Q6F1BXXR12E Modele
Kategoria
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,24" (6,10mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar soczewki
3mm, T-1
Milikandele znamionowe
10mcd
Kolor lampy
Czerwone
Kolor soczewki
Czerwone
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Napięcie
12V