Q22F5AGXXSG12AE
Numer produktu DigiKey
679-3775-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q22F5AGXXSG12AE
Opis
LED PNL IND GREEN DIFF 18MM LDS
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone Rozproszone 12V 40mA Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Kategoria
Napięcie
12V
Prąd
40mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,87" (22,10mm)
Rozmiar soczewki
Śr. 18,00mm
Typ
LED
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Kolor lampy
Zielone
Milikandele znamionowe
980mcd
Kolor soczewki
Zielone
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)