Q22F1ARXXSR28AE
Numer produktu DigiKey
679-3762-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q22F1ARXXSR28AE
Opis
LED PNL IND RED DIFF 18MM SLDR
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone Rozproszone 28V 40mA Zacisk lutowany
Kategoria
Napięcie
28V
Prąd
40mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,87" (22,10mm)
Rozmiar soczewki
Śr. 18,00mm