Q22F1AGXXSG220E
Numer produktu DigiKey
679-3774-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q22F1AGXXSG220E
Opis
LED PNL IND GREEN DIFF 18MM SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone Rozproszone 220V 3mA Zacisk lutowany
Kategoria
Napięcie
220V
Producent
APEM Inc.
Prąd
3mA
Seria
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Opakowanie
Torba
Wymiary wycięcia w tablicy
0,87" (22,10mm)
Status części
Aktywny
Rozmiar soczewki
Śr. 18,00mm