Q19P1CZZRYG12E
Numer produktu DigiKey
679-1767-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q19P1CZZRYG12E
Opis
LED PNL IND GRN/RED/YW DIF 10MM
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone, czerwone, żółte Rozproszone 60° 12V zielone, 12V czerwone, 12V żółte 20mA zielone, 20mA czerwone, 20mA żółte Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
Q19P1CZZRYG12E Modele
Kategoria
Prąd
20mA zielone, 20mA czerwone, 20mA żółte
Wymiary wycięcia w tablicy
0,75" (19,05mm)
Rozmiar soczewki
Śr. 10,00mm
Milikandele znamionowe
50mcd zielone, 80mcd czerwone, 50mcd żółte
Kolor lampy
Zielone, czerwone, żółte
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Parametry znamionowe
Prąd stały
Napięcie
12V zielone, 12V czerwone, 12V żółte
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 24 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
24W magazynie