Q19P1CXXG110E jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
APEM Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
LED Wskaźnik panelu Zielone Rozproszone 60° 110V 6mA Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Q19P1CXXG110E
Numer produktu DigiKey
679-1748-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q19P1CXXG110E
Opis
LED PNL IND GRN DIFF 10MM QUICK
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd
6mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,75" (19,05mm)
Rozmiar soczewki
Śr. 10,00mm
Milikandele znamionowe
60mcd
Kolor lampy
Zielone
Kąt widzenia
60°
Kolor soczewki
Zielone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Parametry znamionowe
Prąd zmienny
Bazowy numer produktu
Napięcie
110V