Q19P1BZZRYG24E
Q19P1BZZRYG24E
Q19P1BZZRYG24E
Numer produktu DigiKey
679-1770-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q19P1BZZRYG24E
Opis
LED PNL IND GRN/RED/YW DIF 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone, czerwone, żółte Rozproszone 60° 24V zielone, 24V czerwone, 24V żółte 20mA zielone, 20mA czerwone, 20mA żółte Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Kategoria
Prąd
20mA zielone, 20mA czerwone, 20mA żółte
Producent
APEM Inc.
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Seria
Wymiary wycięcia w tablicy
0,75" (19,05mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar soczewki
Śr. 10,00mm
Status części
Aktywny
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Typ
LED
Milikandele znamionowe
50mcd zielone, 80mcd czerwone, 50mcd żółte
Kolor lampy
Zielone, czerwone, żółte
Kąt widzenia
60°
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Parametry znamionowe
Prąd stały
Stopień ochrony
IP67
Napięcie
24V zielone, 24V czerwone, 24V żółte