Q16P1CXXR24E
Q16P1CXXR24E
Q16P1CXXR24E
Numer produktu DigiKey
679-1678-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q16P1CXXR24E
Opis
LED PNL IND RED DIFF 10MM QUICK
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone Rozproszone 100° 24V 20mA Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
Q16P1CXXR24E Modele
Kategoria
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,63" (16,00mm)
Rozmiar soczewki
Śr. 10,00mm
Milikandele znamionowe
100mcd
Kolor lampy
Czerwone
Kolor soczewki
Czerwone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Napięcie
24V