Q16F1BXXR110E nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
APEM Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
LED Wskaźnik panelu Czerwone Rozproszone 100° 110V 6mA Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Q16F1BXXR110E
Q16F1BXXR110E
Q16F1BXXR110E
Numer produktu DigiKey
679-1732-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q16F1BXXR110E
Opis
LED PNL IND RED DIFF 10MM QUICK
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd
6mA
Producent
APEM Inc.
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Seria
Wymiary wycięcia w tablicy
0,63" (16,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar soczewki
Śr. 10,00mm
Status części
Aktywny
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Typ
LED
Milikandele znamionowe
10mcd
Kolor lampy
Czerwone
Kąt widzenia
100°
Kolor soczewki
Czerwone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Stopień ochrony
IP67
Parametry znamionowe
Prąd zmienny
Bazowy numer produktu
Napięcie
110V