Q14P1CZZRYG24E
Q14P1CZZRYG24E
Q14P1CZZRYG24E
Numer produktu DigiKey
679-1670-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q14P1CZZRYG24E
Opis
LED PNL IND GRN/RED/YW DIF 10MM
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone, czerwone, żółte Rozproszone 100° 24V zielone, 24V czerwone, 24V żółte 20mA zielone, 20mA czerwone, 20mA żółte Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
Q14P1CZZRYG24E Modele
Kategoria
Prąd
20mA zielone, 20mA czerwone, 20mA żółte
Wymiary wycięcia w tablicy
0,55" (13,97mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar soczewki
Śr. 10,00mm
Milikandele znamionowe
50mcd zielone, 80mcd czerwone, 50mcd żółte
Kolor lampy
Zielone, czerwone, żółte
Kąt widzenia
100°
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Parametry znamionowe
Prąd stały
Stopień ochrony
IP67
Napięcie
24V zielone, 24V czerwone, 24V żółte