Q14P1CXXY24E nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
APEM Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
LED Wskaźnik panelu Żółte Rozproszone 100° 24V 20mA Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Q14P1CXXY24E
Q14P1CXXY24E
Q14P1CXXY24E
Numer produktu DigiKey
679-1646-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q14P1CXXY24E
Opis
LED PNL IND YELLOW DIFF 10MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,55" (13,97mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar soczewki
Śr. 10,00mm
Milikandele znamionowe
50mcd
Kolor lampy
Żółte
Kąt widzenia
100°
Kolor soczewki
Żółte
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Stopień ochrony
IP67
Parametry znamionowe
Prąd stały
Bazowy numer produktu
Napięcie
24V