Q14P1CXXR220E jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
APEM Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla Q14P1CXXR220E jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Q14P1CXXR220E
Numer produktu DigiKey
679-Q14P1CXXR220E-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q14P1CXXR220E
Opis
LED PNL IND RED DIFF 10MM SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone Rozproszone 100° 220V 3mA Zacisk lutowany
Kategoria
Napięcie
220V
Producent
APEM Inc.
Prąd
3mA
Seria
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Opakowanie
Zbiorcze
Wymiary wycięcia w tablicy
0,55" (14,00mm)
Status części
Aktywny
Rozmiar soczewki
10mm, T-3 1/8