Q14P1CXXR110E nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
APEM Inc.
W magazynie: 11
Arkusz danych
LED Wskaźnik panelu Czerwone Rozproszone 100° 110V 6mA Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Q14P1CXXR110E
Numer produktu DigiKey
679-1649-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q14P1CXXR110E
Opis
LED PNL IND RED DIFF 10MM QUICK
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
Q14P1CXXR110E Modele
Kategoria
Prąd
6mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,55" (13,97mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar soczewki
Śr. 10,00mm
Milikandele znamionowe
100mcd
Kolor lampy
Czerwone
Kąt widzenia
100°
Kolor soczewki
Czerwone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Stopień ochrony
IP67
Parametry znamionowe
Prąd zmienny
Bazowy numer produktu
Napięcie
110V
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
Q14P1BXXR110EAPEM Inc.11679-1619-ND74,87000 złOdpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 17 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
17W magazynie