Ilustracja dla Q14P1BZZRYG02E jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Q14P1BZZRYG02E
Numer produktu DigiKey
679-Q14P1BZZRYG02E-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q14P1BZZRYG02E
Opis
LED PNL IND GRN/RED/YW DIF 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone, czerwone, żółte Rozproszone 100° 1,8V - 3,3V 20mA Zacisk lutowany
Kategoria
Napięcie
1,8V - 3,3V
Producent
APEM Inc.
Prąd
20mA
Seria
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Opakowanie
Zbiorcze
Wymiary wycięcia w tablicy
0,55" (14,00mm)
Status części
Aktywny
Rozmiar soczewki
Śr. 10,00mm