Q14F5BZZRGB24ECA
Numer produktu DigiKey
679-Q14F5BZZRGB24ECA-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q14F5BZZRGB24ECA
Opis
LED PNL IND RGB DIFF WIRE LEADS
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) Rozproszone 100° 24V 20mA czerwone, 20mA zielone, 20mA niebieskie Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Kategoria
Napięcie
24V
Prąd
20mA czerwone, 20mA zielone, 20mA niebieskie
Wymiary wycięcia w tablicy
0,55" (14,00mm)
Milikandele znamionowe
220mcd czerwone, 500mcd zielone, 100mcd niebieskie
Kolor lampy
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Kąt widzenia
100°
Kolor soczewki
Przezroczyste
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)