Q14F5BXXHR12E
Numer produktu DigiKey
679-4160-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q14F5BXXHR12E
Opis
LED PNL IND RED DIFF 16MM LEADS
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone Rozproszone 12V 20mA Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Kategoria
Napięcie
12V
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,55" (14,00mm)
Status części
Aktywny
Rozmiar soczewki
Śr. 16,00mm
Kolor lampy
Czerwone
Milikandele znamionowe
800mcd
Kolor soczewki
Czerwone
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)