Q14F3CZZRYG12E
Numer produktu DigiKey
679-2890-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q14F3CZZRYG12E
Opis
LED PNL IND GRN/RED/YW DIF 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone, czerwone, żółte Rozproszone 100° 12V zielone, 12V czerwone, 12V żółte 20mA zielone, 20mA czerwone, 20mA żółte Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
Q14F3CZZRYG12E Modele
Kategoria
Prąd
20mA zielone, 20mA czerwone, 20mA żółte
Wymiary wycięcia w tablicy
0,55" (13,97mm)
Rozmiar soczewki
Śr. 10,00mm
Status części
Aktywny
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Typ
LED
Milikandele znamionowe
30mcd zielone, 180mcd czerwone, 30mcd żółte
Kolor lampy
Zielone, czerwone, żółte
Kąt widzenia
100°
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Parametry znamionowe
Prąd stały
Stopień ochrony
IP67
Napięcie
12V zielone, 12V czerwone, 12V żółte