Q14F3BYYRG12E-DI103
Numer produktu DigiKey
679-Q14F3BYYRG12E-DI103-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q14F3BYYRG12E-DI103
Opis
LED PNL IND GRN/RED DIFF 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone, czerwone Rozproszone 100° 12V zielone, 12V czerwone 20mA zielone, 20mA czerwone Odprowadzenia przewodów
Kategoria
Napięcie
12V zielone, 12V czerwone
Prąd
20mA zielone, 20mA czerwone
Wymiary wycięcia w tablicy
0,55" (14,00mm)
Rozmiar soczewki
10mm, T-3 1/8