Q12P1CXXR12E
Numer produktu DigiKey
679-1579-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q12P1CXXR12E
Opis
LED PNL IND RED DIFF 8MM QUK CON
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone Rozproszone 60° 12V 20mA Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
Q12P1CXXR12E Modele
Kategoria
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,47" (11,94mm)
Rozmiar soczewki
Śr. 8,00mm
Milikandele znamionowe
350mcd
Kolor lampy
Czerwone
Kolor soczewki
Czerwone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Napięcie
12V