Q12P1BXXR24E
Numer produktu DigiKey
679-1599-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q12P1BXXR24E
Opis
LED PNL IND RED DIFF 8MM QUK CON
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone Rozproszone 60° 24V 20mA Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Kategoria
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,47" (11,94mm)
Rozmiar soczewki
Śr. 8,00mm
Milikandele znamionowe
350mcd
Kolor lampy
Czerwone
Kolor soczewki
Czerwone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Napięcie
24V