Q12P1BXXR110E
Numer produktu DigiKey
679-1604-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q12P1BXXR110E
Opis
LED PNL IND RED DIFF 8MM QUK CON
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone Rozproszone 60° 110V 6mA Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Kategoria
Prąd
6mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,47" (11,94mm)
Rozmiar soczewki
Śr. 8,00mm
Milikandele znamionowe
350mcd
Kolor lampy
Czerwone
Kolor soczewki
Czerwone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Parametry znamionowe
Prąd zmienny
Bazowy numer produktu
Napięcie
110V