Q12P1BXXG12E
Numer produktu DigiKey
679-1595-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q12P1BXXG12E
Opis
LED PNL IND GRN DIFF 8MM QUICK
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone Rozproszone 60° 12V 20mA Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Kategoria
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,47" (11,94mm)
Rozmiar soczewki
Śr. 8,00mm
Milikandele znamionowe
60mcd
Kolor lampy
Zielone
Kolor soczewki
Zielone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Napięcie
12V