Q12P1BXXB12E
Numer produktu DigiKey
679-1597-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q12P1BXXB12E
Opis
LED PNL IND BLUE DIFF 8MM QUICK
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Niebieskie Rozproszone 60° 12V 20mA Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Kategoria
Prąd
20mA
Producent
APEM Inc.
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Seria
Wymiary wycięcia w tablicy
0,47" (11,94mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar soczewki
Śr. 8,00mm
Status części
Aktywny
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Typ
LED
Milikandele znamionowe
800mcd
Kolor lampy
Niebieskie
Kąt widzenia
60°
Kolor soczewki
Niebieskie
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Stopień ochrony
IP67
Parametry znamionowe
Prąd stały
Bazowy numer produktu
Napięcie
12V