Q12-7P1CXXHR12E
Numer produktu DigiKey
679-4119-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q12-7P1CXXHR12E
Opis
LED PNL IND RED DIFF 8MM SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone Rozproszone 12V 20mA Zacisk lutowany
Kategoria
Napięcie
12V
Producent
APEM Inc.
Prąd
20mA
Seria
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Opakowanie
Zbiorcze
Wymiary wycięcia w tablicy
0,50" (12,70mm)
Status części
Aktywny
Rozmiar soczewki
Śr. 8,00mm