Q12-7F5BXXB12E
Numer produktu DigiKey
679-4133-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q12-7F5BXXB12E
Opis
LED PNL IND BLUE DIFF 8MM LEADS
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Niebieskie Rozproszone 12V 20mA Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Kategoria
Napięcie
12V
Producent
APEM Inc.
Prąd
20mA
Seria
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Opakowanie
Zbiorcze
Wymiary wycięcia w tablicy
0,50" (12,70mm)
Status części
Aktywny
Rozmiar soczewki
Śr. 8,00mm
Typ
LED
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Kolor lampy
Niebieskie
Milikandele znamionowe
330mcd
Kolor soczewki
Niebieskie
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)