Q10F5SXXSG24E
Numer produktu DigiKey
679-3906-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q10F5SXXSG24E
Opis
LED PNL IND GREEN 5MM WIRE LEADS
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone 60° 24V 20mA Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Wymiary wycięcia w tablicy
0,394" (10,00mm)
Seria
Rozmiar soczewki
5mm, T-1 3/4
Milikandele znamionowe
3000mcd
Kolor lampy
Zielone
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Parametry znamionowe
Prąd stały
Napięcie
24V
Bazowy numer produktu
Prąd
20mA