Q10F5SXXSG12E
Numer produktu DigiKey
679-3905-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q10F5SXXSG12E
Opis
LED PNL IND GREEN 5MM WIRE LEADS
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone 60° 12V 20mA Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Wymiary wycięcia w tablicy
0,394" (10,00mm)
Seria
Rozmiar soczewki
5mm, T-1 3/4
Opakowanie
Torba
Milikandele znamionowe
3000mcd
Kolor lampy
Zielone
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Napięcie
12V
Bazowy numer produktu
Prąd
20mA