Q10F5SXXSB02E
Numer produktu DigiKey
679-3910-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q10F5SXXSB02E
Opis
LED PNL IND BLUE 5MM WIRE LEADS
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Niebieskie 60° 3,3V 20mA Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Kategoria
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Producent
APEM Inc.
Wymiary wycięcia w tablicy
0,394" (10,00mm)
Seria
Rozmiar soczewki
5mm, T-1 3/4
Opakowanie
Torba
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Status części
Aktywny
Milikandele znamionowe
280mcd
Typ
LED
Kąt widzenia
60°
Kolor lampy
Niebieskie
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Parametry znamionowe
Vf (typ.), If (maks.)
Stopień ochrony
IP67
Napięcie
3,3V
Bazowy numer produktu
Prąd
20mA