2644LH/2A212000L0
Numer produktu DigiKey
679-2644LH/2A212000L0-ND
Producent
Numer produktu producenta
2644LH/2A212000L0
Opis
SWITCH ROCKER SP3T 8A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki kołyskowe SP3T 8A (=) Montaż panelowy, zatrzask
Kategoria
Typ aktuatora
Płaski
Prod.
Kolor - aktuator/kołpak
Czarne
Seria
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Lutowanie, szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Status części
Aktywny
Funkcje
Mostek potrzebny do uzyskania działania trójpozycyjnego
Typ mocowania
Montaż panelowy, zatrzask
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 30,00mm x 22,00mm
Obwód
Temperatura robocza
-20°C - 85°C