Ilustracja dla APS25AFB128G-4BTT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
APS25AFB128G-4BTT
Numer produktu DigiKey
APS25AFB128G-4BTT-ND
Producent
Numer produktu producenta
APS25AFB128G-4BTT
Opis
SSD 128GB 2.5" SLC SATA III 5V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Dysk półprzewodnikowy (SSD) FLASH - NAND (SLC) 128GB SATA III 2,5" 5V
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prędkość - odczytu
530MB/s
Producent
Apacer Memory America
Prędkość - zapisu
445MB/s
Seria
Napięcie - zasilania
5V
Typ
SATA III
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Prąd - maks.
470mA
Rozmiar pamięci
128GB
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Typ pamięci
Dysk półprzewodnikowy (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Rozmiar / wymiar
100,00mm x 69,84mm x 9,30mm
Kształt
2,5"