Ilustracja dla APS25AFB008G-4BTWT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
APS25AFB008G-4BTWT
Numer produktu DigiKey
APS25AFB008G-4BTWT-ND
Producent
Numer produktu producenta
APS25AFB008G-4BTWT
Opis
SSD 8GB 2.5" SLC SATA III 5V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Dysk półprzewodnikowy (SSD) FLASH - NAND (SLC) 8GB SATA III 2,5" 5V
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prędkość - odczytu
135MB/s
Producent
Apacer Memory America
Prędkość - zapisu
105MB/s
Seria
Napięcie - zasilania
5V
Typ
SATA III
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Prąd - maks.
285mA
Rozmiar pamięci
8GB
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ pamięci
Dysk półprzewodnikowy (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Rozmiar / wymiar
100,00mm x 69,84mm x 9,30mm
Kształt
2,5"