APS25AF7128G-7BTT jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Apacer Memory America
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Flexxon Pte Ltd
W magazynie: 2
Ilustracja dla APS25AF7128G-7BTT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
APS25AF7128G-7BTT
Numer produktu DigiKey
1582-APS25AF7128G-7BTT-ND
Producent
Numer produktu producenta
APS25AF7128G-7BTT
Opis
SSD 128GB 2.5" SLC SATA III 5V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Dysk półprzewodnikowy (SSD) FLASH - NAND (SLC) 128GB SATA III 2,5" 5V
Kategoria
Prędkość - odczytu
530MB/s
Producent
Apacer Memory America
Prędkość - zapisu
445MB/s
Seria
Napięcie - zasilania
5V
Opakowanie
Zbiorcze
Typ
SATA III
Status części
Nieaktualne
Prąd - maks.
470mA
Rozmiar pamięci
128GB
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Typ pamięci
Dysk półprzewodnikowy (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Rozmiar / wymiar
100,00mm x 69,85mm x 6,90mm
Kształt
2,5"