Ilustracja dla APS25AF7128G-4BTM1GWT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
APS25AF7128G-4BTM1GWT
Numer produktu DigiKey
APS25AF7128G-4BTM1GWT-ND
Producent
Numer produktu producenta
APS25AF7128G-4BTM1GWT
Opis
SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Dysk półprzewodnikowy (SSD) FLASH - NAND (MLC) 128GB SATA III 2,5" 5V
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prędkość - odczytu
510MB/s
Producent
Apacer Memory America
Prędkość - zapisu
380MB/s
Seria
Napięcie - zasilania
5V
Opakowanie
Zbiorcze
Typ
SATA III
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Prąd - maks.
470mA
Rozmiar pamięci
128GB
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ pamięci
Dysk półprzewodnikowy (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Rozmiar / wymiar
100,00mm x 69,85mm x 6,90mm
Kształt
2,5"