SRFI068H-100
Numer produktu DigiKey
627-SRFI068H-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
SRFI068H-100
Opis
FERA HORIZONTAL ISM ANTENNA+100M
Szczegółowy opis
915MHz ISM, LoRa, Sigfox Trasowanie płytki drukowanej Anteny RF 902MHz - 928MHz 0,7dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Samoprzylepna
Kategoria
Liczba pasków
1
VSWR
1,4
Seria
Straty odbiciowe
-15dB
Opakowanie
Zbiorcze
Wzmocnienie
0,7dBi
Funkcje
Kabel - 100mm
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
915MHz
Wysokość (maks.)
0,006" (0,15mm)
Zakres częstotliwości
902MHz - 928MHz