SRFI065-100
Numer produktu DigiKey
627-SRFI065-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
SRFI065-100
Opis
LAMA ISM ANTENNA+100MM CABLE
Szczegółowy opis
866,5MHz, 915MHz LoRa Płaska łata Anteny RF 863MHz - 870MHz, 902MHz - 928MHz 0,82dBi, 1,33dBi I-PEX MHF1 Samoprzylepna
Kategoria
Liczba pasków
2
VSWR
1,5
Seria
Straty odbiciowe
-15dB
Opakowanie
Torba
Wzmocnienie
0,82dBi, 1,33dBi
Funkcje
Kabel - 100mm
Zakończenie
I-PEX MHF1
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
866,5MHz, 915MHz
Wysokość (maks.)
0,006" (0,15mm)
Zakres częstotliwości
863MHz - 870MHz, 902MHz - 928MHz