SMBJ12CA
Numer produktu DigiKey
4530-SMBJ12CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
4530-SMBJ12CACT-ND - Taśma cięta (CT)
4530-SMBJ12CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ12CA
Opis
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19,9V Zacisk 30,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
30,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V
Napięcie - przebicia (min.)
13,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
19,9V