LTM8061EV-8.2#PBF nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Analog Devices Inc.
W magazynie: 24
Arkusz danych
Ładowarka IC Litowo-jonowa/polimerowa 77-LGA (15x9)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Power µModule® Solutions
Power µModule® Solutions
LTM8061EV-8.2#PBF
Numer produktu DigiKey
LTM8061EV-8.2#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LTM8061EV-8.2#PBF
Opis
IC BATT CHG LI-ION 2CELL 77LGA
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LTM8061EV-8.2#PBF Modele
Kategoria
Prąd ładowania - maks.
2A
Producent
Analog Devices Inc.
Napięcie pakietu baterii
8,2V
Seria
Napięcie - zasilania (maks.)
32V
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
0°C - 125°C (TA)