LTM4709IY#PBF
Numer produktu DigiKey
505-LTM4709IY#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LTM4709IY#PBF
Opis
LINEAR REG. MOD W/ TRI 3A OUTPUT
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 3 Wyjście 0,5 - 4,2V 0,5 - 4,2V 0,5 - 4,2V 3A, 3A, 3A 0,6V - 5,5V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LTM4709IY#PBF Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 3
0,5 - 4,2V
Prod.
Prąd - wyjściowy (maks.)
3A, 3A, 3A
Seria
Moc (W)
38 W
Opakowanie
Taca
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście nastawne
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Liczba wyjść
3
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
0,6V
Obudowa / skrzynia
Moduł 98-FBGA
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Rozmiar / wymiar
0,47" x 0,24" x 0,07" (12,0mm x 6,0mm x 1,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Obudowa dostawcy urządzenia
98-BGA (6x12)
Napięcie - wyjściowe 2
0,5 - 4,2V