LTC4054ES5-4.2#TRMPBF
Numer produktu DigiKey
505-LTC4054ES5-4.2#TRMPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-LTC4054ES5-4.2#TRMPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
505-LTC4054ES5-4.2#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LTC4054ES5-4.2#TRMPBF
Opis
IC BATT CHG LI-ION 1CEL TSOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ładowarka IC Litowo-jonowe TSOT-23-5
Modele EDA/CAD
LTC4054ES5-4.2#TRMPBF Modele
Kategoria
Napięcie pakietu baterii
4,2V
Producent
Analog Devices Inc.
Napięcie - zasilania (maks.)
6,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Montaż powierzchniowy
Procesy chemiczne baterii
Litowo-jonowe
Obudowa / skrzynia
SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Liczba ogniw
1
Obudowa dostawcy urządzenia
TSOT-23-5
Prąd - ładowania
Stałe - programowalne
Bazowy numer produktu
Prąd ładowania - maks.
800mA