LTC3642EMS8E-3.3#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LTC3642EMS8E-3.3#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LTC3642EMS8E-3.3#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
LTC3642EMS8E-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LTC3642EMS8E-3.3#TRPBF
Opis
IC REG BUCK 3.3V 50MA 8MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 50mA 8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm) podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LTC3642EMS8E-3.3#TRPBF Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
45V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Prostownik synchroniczny
Tak
Funkcja
Obniżający
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Topologia
Obudowa / skrzynia
Typ wyjścia
Obudowa dostawcy urządzenia
8-MSOP-EP
Liczba wyjść
1
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V