LTC3642EMS8E-3.3#PBF
Numer produktu DigiKey
LTC3642EMS8E-3.3#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LTC3642EMS8E-3.3#PBF
Opis
IC REG BUCK 3.3V 50MA 8MSOP
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 50mA 8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm) podkładka odsłonięta
Modele EDA/CAD
LTC3642EMS8E-3.3#PBF Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
45V
Opakowanie
Rurka
Prostownik synchroniczny
Tak
Funkcja
Obniżający
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Obudowa dostawcy urządzenia
8-MSOP-EP
Liczba wyjść
1
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V