LTC3624EDD-3.3#PBF
Numer produktu DigiKey
LTC3624EDD-3.3#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LTC3624EDD-3.3#PBF
Opis
IC REG BUCK 3.3V 2A 8DFN
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 2A 8-WFDFN podkładka odsłonięta
Modele EDA/CAD
LTC3624EDD-3.3#PBF Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
17V
Opakowanie
Rurka
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
2,25MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Obudowa dostawcy urządzenia
8-DFN (3x3)
Napięcie - wejściowe (min.)
2,7V